O nas

Nazywam się Agata Markiewicz, jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Od stycznia 2017 jestem właścicielką firmy BeautyMed 🙂

Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach doktoranckich w Katedrze Kosmetologii na UMED w Łodzi. Naukowo zajmuję się prowadzeniem badań in vivo, dotyczących zabiegów kosmetologicznych m.in.: skuteczności zabiegów z użyciem radiofrekwencji, mikrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej, mezoterapii mikroigłowej.

Karierę zawodową rozpoczęłam jako dermokonsultant Dr Irena Eris, następnie zdobyłam doświadczenie jako samodzielny kosmetolog w renomowanym gabinecie. Kosmetologia jest dla mnie czymś więcej niż dbałość o zdrową i piękną skórę, to nauka która skupia w sobie wiele dziedzin naukowych m.in. dermatologię, dietetykę, medycynę estetyczną, chemię kosmetyczną. Chętnie dzielę się swoją wiedzą na Miedzynarodowych Kongresach Kosmetologicznych oraz na łamach renomowanych czasopism m.in. Polish Journal of Cosmetology. Biorę udział w szkoleniach z zakresu kosmetologii i dermatologii estetycznej.

Praca z klientem jest dla mnie pasją, w którą wkładam całe serce. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Do każdego podchodzę indywidualnie. W życiu stawiam na szczerość,miłość, zaufanie, optymizm i wytrwałość. W  pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelną wiedzę.

Przedstawiamy naszą kosmetolog Elizę –   jeśli jeszcze nie mieliście okazji zapoznać się na zabiegach to czas nadrobić zaległości.
Nazywam się Eliza Stolarczyk.
Jestem magistrem kosmetologii, ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
Prace w zawodzie rozpoczęłam będąc na studiach magisterskich. Kolejne lata doświadczenia zdobywałam w Instytucie Urody Abacosun. Od listopada 2017 roku pracuję w BeautyMed, zajmując się depilacją najskuteczniejszym laserem Light Sheer.
W swojej pracy cenię sobie przede wszystkim profesjonalizm, dbam o to aby nasze Klientki czuły się komfortowo. Do każdego podchodzę indywidulanie, dlatego Wasze zdrowie i samopoczucie jest u mnie na pierwszym miejscu.
Zadowolenie Klientów jest dla mnie największą motywacją do pracy.
Serdecznie zapraszam na konsultacje oraz zabiegi najskuteczniejszej metody trwałego usuwania owłosienia.