O mnie

Nazywam się Agata Markiewicz, jestem absolwentką studiów magisterskich o kierunku kosmetologia na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Obecnie poszerzam swoją wiedzę na studiach doktoranckich w Katedrze Kosmetologii na UMED w Łodzi. Naukowo zajmuję się prowadzeniem badań in vivo, dotyczących zabiegów kosmetologicznych m.in.: skuteczności zabiegów z użyciem radiofrekwencji, mikrodermabrazji, mezoterapii bezigłowej, mezoterapii mikroigłowej.

Karierę zawodową rozpoczęłam jako dermokonsultant Dr Irena Eris, następnie zdobyłam doświadczenie jako samodzielny kosmetolog w renomowanym gabinecie. Kosmetologia jest dla mnie czymś więcej niż dbałość o zdrową i piękną skórę, to nauka która skupia w sobie wiele dziedzin naukowych m.in. dermatologię, dietetykę, medycynę estetyczną, chemię kosmetyczną. Chętnie dzielę się swoją wiedzą na Miedzynarodowych Kongresach Kosmetologicznych oraz na łamach renomowanych czasopism m.in. Polish Journal of Cosmetology. Biorę udział w szkoleniach z zakresu kosmetologii i dermatologii estetycznej.

Praca z klientem jest dla mnie pasją, w którą wkładam całe serce. Łatwo nawiązuję kontakt z ludźmi. Do każdego podchodzę indywidualnie. W życiu stawiam na szczerość,miłość, zaufanie, optymizm i wytrwałość. W  pracy uznaje tylko pełen profesjonalizm, doskonałą jakość i rzetelną wiedzę.